Noclegi OS Dunajec

Dom Wędkarza „Kustigiza Flies” to miejsce dla wszystkich entuzjastów wędkarstwa. Od lat w naszych progach gościmy wędkarzy z Polski oraz różnych zakątków świata, którzy przybywają w te strony w poszukiwaniu okazów ryb łososiowatych – pstrągów, lipieni, a także głowacicy. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest wypoczynek po całym dniu łowienia i dlatego oferujemy zakwaterowanie w pokojach o podwyższonym standardzie.

Nasz Fly Fishing Lodge usytuowany jest w Krościenku nad Dunajcem – rzeką, która jest uznawana za jedną z najlepszych rzek muchowych w Polsce. Pokoje wyposażone są w TV 32’ i WiFi aby goście czuli się komfortowo, jak u siebie w domu. Na miejscu istnieje możliwość nabycia licencji na wędkowanie na wodach okręgu PZW Nowy Sącz a w szczególności na łowisko specjalne OS DUNAJEC. Firma Fly Fishing in Poland to również możliwość łowienia z przewodnikiem wędkarskim, który nie tylko pokaże jak złowić wybrany gatunek ryby, ale również zapewni kompleksową opiekę nad wodą, pomoże dobrać przynęty i sprawi, że dzień nad wodą będzie udany.

Nasz przewodnik zajmuje się również profesjonalnie fly-tyingiem, czyli wykonywaniem sztucznych much, w które zaopatruje naszych gości. Każdy z nich wieczorem może usiąść i pod bacznym okiem instruktora flytyingu podszkolić się w tej pięknej sztuce.

Nasi goście mogą również zaopatrzyć się w sprzęt i materiały muchowe w naszym internetowym sklepie wędkarskim.


Zapraszamy!

Wojciech Kudłacz FLY FISHING IN POLAND

ul. Kąty 1
34-450 Krościenko n. D

NIP: 735-260-46-34
REGON: 361695198

  • +48 604 714 493
  • office@flyfishinginpoland.com

Fly Fishing in Poland
Kąty 1, 34-450 Krościenko nad Dunajcem